Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Мотокрос
    Погожий серпневий недільний ранок вервечкою поманив багатьох мешканців міста, особливо молодих, на його околицю, в район колишньої шахти № 3. У цьому не було нічого дивного, адже афіші напередодні повідомляли: тут відбудеться міжобласний турнір з мотокросу.
    На стадіоні, де ще декілька років тому проходили матчі з мотоболу та на частині прилеглої до нього території, було обладнано відповідну для цього виду спорту трасу. Забігаючи наперед, варто зазначити, що турнір, загалом, вдався, більше чотирьох годин глядачі насолоджувались майстерністю спортсменів, які демонстрували високі швидкості як на рівнинних ділянках, так і на крутих віражах. Інтриги турніру могла б додати участь у ньому спортсменів з Білорусі, які не прибули через затримку на кордоні. Чому ж не з'явилися мотокросисти із Закарпаття - невідомо. Серед учасників з Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського, Нововолинська і (Львівської області - майстри спорту, призери чемпіонатів України з мотокросу, Ю. Наумчик з Ковеля, який став переможцем у класі мотоциклів 125-250, куб.см, у складі збірної команди України і невдовзі візьме участь у чемпіонаті світу. Переможцями у класах мотоциклів з різним об'ємом двигуна стали О.Сєканов з м.Львова, Ю.Наумчик з м.Ковеля, С.Зайцев і С.Чепраков із Львівської області. Не обійшлось, на жаль, без неприємних моментів під час змагань. Так, нововолинець І.Тимощук отримав травму гомілки, а у мотоциклі ковельчанина С.Батюка зламалось кермо, що теж не дало йому змоги продовжити змагання.
    У перервах між етапами ветеран мотоспорту з Нововолинська С.Терефельський, який доклав чимало (зусиль для організації цих змагань, разом із молодим спортсменом О.Чубом демонстрували майстерність водіння на мотоциклі до 1000 куб.см з коляскою.
    Змагання завершилися, переможці отримали нагороди, які вручив заступник міського голови С.І.Назарук. Було висловлено слова вдячності тим, хто взяв дієву участь в організації і проведенні змагань. Це, насамперед, міський голова В.Сапожніков, керівник МП "Модуль" В.Литвинюк, який подбав про призи для переможців, Г.Максимець, В.Бадзюнь, С.Рудь, "Фуджі-центр". А глядачі і спортсмени вже в очікуванні наступного року, коли проходитиме чемпіонат України з мотоспорту, і один з його етапів мають намір провести у Нововолинську.
 
 

На знімках: вгорі - за мить буде дано старт; внизу- на крутому віражі.

Фото Валерія БОРБАЛЯ.
2001р.
 

   Оригінал тут

Категорія: Мої статті | Додав: terefelya (23.08.2010)
Переглядів: 772