Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

МОТОКРОС У НОВОВОЛИНСЬКУ
    13 серпня у Нововолинську відбулася презентація нової тра­си для проведення спортивних змагань по мотокросу. Органі­зація і проведення дійства були присвячені 50-річчю міста шах­тарів. Участь у змаганні взяли команди з багатьох областей України та Білорусі.
    У загальнокомандному заліку перемогли ковельчани, друге місце зайняли спортсмени з Луцька, третє - нововолинці. В особистому заліку на мотоциклах з водяним охо­лодженням пер­ше місце у класі до 80 кб.см. здо­був ковельчанин Ю.Наумчик на Ямасі, перемогу в класі до 500 кб.см. виборов С.Чипраков з Львівщини на Хонді, третє місце - у С.Прозоровського з Луцька (на фото крайній зліва). На мотоциклах з повітряним охо­лодженням до 500 кб. см. виграв заїзд львів'янин А.Зайчук.
    До трійки призерів також потрапили лучани В.Лащук та І.Буренко. Перші два висту­пали на чеських "ЧЗ 250", а останній - на "ЧЗ 500". Змагання відбулися завдяки підтримці газети «Твоє авто», РІА «Наш Час», пред­ставникам ВАТ «Оснастка», СТК «Машинобудів­ник», мерії м. Нововолинськ та ін. Детальний репор­таж та інтерв'ю з учасниками чи­тайте у газеті «Твоє авто».